Antigriphine Tabletten 20 X 500 mg

Antigriphine Tabletten 20 X 500 mg
€5,855,85

Check!In voorraad
Check!{{ earliestDelivery }} al in huis!
Check!Ophalen bij 2.500+ ophaalpunten
Check!Gratis levering vanaf €29 (BE)
Max. {{ maxOrderQuantity }} items per bestellingBestel nu

Al {{ productQuantity }} stuk in mandje.

Al {{ productQuantity }} stuks in mandje.

Pas hoeveelheid aan

Verwijder uit mandje

Max. {{ maxOrderQuantity }} items per bestelling



Extra korting van 5% vanaf 2 producten

Korting: 10% op de apotheekadviesprijs
Online kopenIn voorraad! Wordt ingepakt en verzonden vanuit de apotheek.
AanbevolenKlanten beoordelen ons met een 9,1 op 10!

CNK
1555846
Gebruik
Humaan
Prijs (Incl. BTW)
5,85*
Voorschriftplicht
Vrije aflevering (BE)
Aantal
1
Inhoud
20
Farmaceutische vorm
Filmomhulde tablet
Verpakking
Blisterverpakking (doordrukstrip)

Online bijsluiters(Bron: FAGG)

PubliekbijsluiterWetenschappelijke
Antigriphine is een geneesmiddel tegen koorts en pijn.

Online apotheek

€5,855,85

Check!In voorraad
Check!{{ earliestDelivery }} al in huis!
Check!Ophalen bij 2.500+ ophaalpunten
Check!Gratis levering vanaf €29 (BE)
Max. {{ maxOrderQuantity }} items per bestellingBestel nu

Al {{ productQuantity }} stuk in mandje.

Al {{ productQuantity }} stuks in mandje.

Pas hoeveelheid aan

Verwijder uit mandje

Max. {{ maxOrderQuantity }} items per bestelling



Extra korting van 5% vanaf 2 producten

Waarvoor dient Antigriphine? (Indicatie)

Antigriphine is een geneesmiddel tegen koorts en pijn.
Antigriphine bevat paracetamol en cafeïne.
Antigriphine is aangewezen voor de symptomatische behandeling van koorts en pijn.

Bewaring

Voor dit geneesmiddel zijn er geen speciale bewaarcondities.
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik

Volwassenen:

  • 1 of 2 filmomhulde tabletten, tot 3 maal per dag

Kinderen:

  • Kinderen vanaf 12 jaar: 1 filmomhulde tablet, tot 3 maal per dag
  • Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen

Toediening:

  • Neem de tabletten met een glas water.
  • Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. In geval van chronisch alcoholisme moet tussen twee innamen minstens 8 uur liggen.
  • Gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en enkel als er symptomen aanwezig zijn. Wordt uw klacht na 5 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.2
  • Gebruik dit geneesmiddel niet tegelijk met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
  • De aangegeven dosis niet overschrijden; volwassenen mogen maximaal 6 tabletten per dag nemen, kinderen vanaf 12 jaar maximaal 3 tabletten per dag.
  • Bij patiënten met een verminderde leverfunctie moet de dosis lager zijn.

Actieve bestanddelen

Paracetamol;
Cafeïne

Ingrediënten

Paracetamol 500 mg

Ontdek het hele gamma

Klantenbeoordeling 9,1/10

Bekijk klantenbeoordelingen
Gecertifieerde online apotheek
Gratis levering vanaf €29
Beveiligde betaling, ook bankoverschrijving
Advies & informatie

Meest verkochte producten

{{ productB.name }}